Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Bashkia > Njoftime

Njoftime

​​NJOFTIM!

Ditën e Hënë dt.12.09.2016 ora 16:00 me rastin e Kurban Barjamit, shoqata “Alternativa e së Ardhmes”ALSAR në bashkëpunim me Bashkinë Patos, pranë ambienteve të stadiumit “Alush Noga”do të shpërndajë ndihma për kategoritë e mëposhtme:

1. Familjet me ndihmë ekonomike, jetimët dhe familjet me trinjakë
2. Të verbërit
3. Para /Tetraplegjikët 
4. Të paaftët mendor dhe fizik

Përsonat që do të tërheqin ndihmën duhet të kenë me vete:

1. Kartë identiteti
2. Vërtetim Kempi (të personave të sëmurë)

#NdihmaEkonomikeBashkiaPatos

Eventet

<maj 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
24252627282930
1234
5
e premte, maj 5, 2017
67
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ