Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Aktualitet > NIS RIKONSTRUKSIONI I RRUGËS GRIZË

Kategorite

Filtro:

NIS RIKONSTRUKSIONI I RRUGËS GRIZË

​​Rikonstrukisoni i kësaj rruge, e cila lidh lagjen “Grizë Lënginas” me rrugën nacionale Fier Patos dhe qytetin e Patosit, me një gjatësi 846 m dhe 5 m gjerësi, me trotuar, ndriçim dhe pemë dekorative, vjen si një standard i ri urban, me infrastrukturë bashkëkoohore dhe qëndrueshmërie në zhvillimin mjedisor dhe ekonomik për zonën.
#FazëPunimesh
#ZgjerojmëHartënInvestimeve 
#RikonstruksionRruga”Grizë”
#BashkiaPatos

Eventet

<qershor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
28293031
1
e premte, qershor 1, 2018
23
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
23
4
e mërkurë, korrik 4, 2018
5
e enjte, korrik 5, 2018
6
e premte, korrik 6, 2018
78

Se shpejti


Buletini Informativ