Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mirembajtje e Pyjeve

Kategorite

Filtro:

Mirembajtje e Pyjeve

Jemi duke ndërhyrë në pastrimin e pyjeve për të siguruar mbrojtjen nga zjarri.

Ndërkohë po instalojmë dhe tabelat sinjalizuese, për të ndërgjegjësuar dhe orientuar banorët dhe vizitorët.

Image may contain: mountain, sky, cloud, outdoor and nature

#MasiviPyjorDrenie, është një nga masivet më të mëdha dhe më të bukur të qarkut Fier, ku 650 ha janë në administrim të Bashkisë Patos.

Hapja e rrugës dhe mirëmbatja e pyjeve krijojnë mundësi për ta konceptuar zonën si atraksion turistik tashmë.

Image may contain: one or more people, tree, plant, outdoor and nature

#NJARruzhdie
#MasiviPyjorDrenie
#BukuriNatyrore
#Mirëmbajtje
#BASHKIAPATOS

Eventet

<korrik 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2526272829301
23
4
e mërkurë, korrik 4, 2018
5
e enjte, korrik 5, 2018
6
e premte, korrik 6, 2018
78
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti


Buletini Informativ