Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Njoftim mbi mbledhjen e Këshillit Bashkiak

Kategorite

Filtro:

Njoftim mbi mbledhjen e Këshillit Bashkiak

N​JOFTIM !

Të nderuar qytetarë!

Ju njoftojmë se ditën e Martë, datë 19.06.2018 ora 10:00, në sallën e Konferencave, Pallati i Kulturës (Kati II) do të zhvillohet mbledhja e Këshillit Bashkiak me rend dite:

1-Propozimi për dhënien e ndihmave ekonomike për periudhën 1-30 qershor 2018.

2-Miratimi i projektvendimit për bllok ndihmën në masën 6% për periudhën 1-31 maj 2018.

3-Miratimi i projektvendimit për pagesën e paaftësisë për periudhën 1-30 qershor 2018.

4-Miratimi i Raporti vjetor i konsoliduar i zbatimit të buxhetit vendor të vitit 2017.

5-Miratimi i projektit të parë të programit buxhetor afatmesëm 2019-2021.

6-Miratimi i projektvendimit për subvencionin e lidhjes së kontratave dhe vndosjes së matësve të ujit për kategoritë përfituese.

7-Të ndryshme.

Ju rikujtojmë se mbledhjet e Këshillit Bashkiak janë të hapura dhe ju inkurajojmë të merrni pjesë!

#NjëQytetarInformuarËshtëNjëQytetarMëIMirë
#MbledhjeKëshillitBashkiak
#MerrPjesë

Eventet

<korrik 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2526272829301
23
4
e mërkurë, korrik 4, 2018
5
e enjte, korrik 5, 2018
6
e premte, korrik 6, 2018
78
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti


Buletini Informativ