Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Rehabilitimi i Perroit te Frasherit

Kategorite

Filtro:

Rehabilitimi i Perroit te Frasherit

Inspektuam në terren ndërhyrjen kolosale që po bëhet në bashkëpunim me Drejtorinë Rajonale të Ujitjes dhe Kullimit Fier, për sistemimin dhe rehabilitimin e përroit të Frashërit.

Janë rreth 4 km investim që do ti shërbejnë banorëve dhe fermerëve të NJA. Zharrëz.


Eventet

<qershor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
28293031
1
e premte, qershor 1, 2018
23
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
23
4
e mërkurë, korrik 4, 2018
5
e enjte, korrik 5, 2018
6
e premte, korrik 6, 2018
78

Se shpejti


Buletini Informativ