Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Rehablitimi i Rrugës Rerës

Kategorite

Filtro:

Rehablitimi i Rrugës Rerës

Kanë filluar punimet për rehablitimin e rrugës "Rerës" e cila kap një gjatësi prej 820 ml dhe gjerësi të trasesë 6 m.

Image may contain: sky, tree, plant, outdoor and nature

Përgjatë këtij segmenti rrugor do të bëhet disiplinimi i ujrave sipërfaqësor, disiplinimi i rrjetit të furnizimit me ujë, montimi i skemës së ndriçimit si dhe do të rritet qëndrueshmëria e shpateve duke ndërtuar mure mbajtëse e pritëse.

Image may contain: sky, tree, outdoor and nature

#InfrastrukturëRugore
#RrugaRerës
#BashkiaPatos

Eventet

<maj 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
301234
5
e shtunë, maj 5, 2018
6
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
1
e premte, qershor 1, 2018
23
45678910

Se shpejti


Buletini Informativ