Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Rehablitimi i Rrugës Rerës

Kategorite

Filtro:

Rehablitimi i Rrugës Rerës

Kanë filluar punimet për rehablitimin e rrugës "Rerës" e cila kap një gjatësi prej 820 ml dhe gjerësi të trasesë 6 m.

Image may contain: sky, tree, plant, outdoor and nature

Përgjatë këtij segmenti rrugor do të bëhet disiplinimi i ujrave sipërfaqësor, disiplinimi i rrjetit të furnizimit me ujë, montimi i skemës së ndriçimit si dhe do të rritet qëndrueshmëria e shpateve duke ndërtuar mure mbajtëse e pritëse.

Image may contain: sky, tree, outdoor and nature

#InfrastrukturëRugore
#RrugaRerës
#BashkiaPatos

Eventet

<korrik 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2526272829301
23
4
e mërkurë, korrik 4, 2018
5
e enjte, korrik 5, 2018
6
e premte, korrik 6, 2018
78
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti


Buletini Informativ