Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Rikonstruksioni i Shkolles se Oficines

Kategorite

Filtro:

Rikonstruksioni i Shkolles se Oficines

Shkolla e Ciklit të Ulët Ofiçinë në varësi të shkollës së Mesme të Bashkuar “ Mustafa Matohiti” i është nënshtruar rikonstruksionit të plotë të godinës duke përfshirë edhe shtesën e një hapësire prej 100 m2 për ndërtimin e dy klasave të reja mësimdhënie dhe një klase kopshti për fëmijë.

Image may contain: sky and outdoor

Image may contain: indoor

Image may contain: 2 people, people sitting and indoor

#MirëmbajtjeEObjekteveArsimore
#BashkiaPatos

Eventet

<korrik 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2526272829301
23
4
e mërkurë, korrik 4, 2018
5
e enjte, korrik 5, 2018
6
e premte, korrik 6, 2018
78
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti


Buletini Informativ