Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Rikualifikimi Urban i Shëtitores Republika - Faza 2

Kategorite

Filtro:

Rikualifikimi Urban i Shëtitores Republika - Faza 2

Në kuadër të zbatimit të fazës së dytë të projektit “Rikualifikimi Urban i Shëtitores Republika”, vazhdon puna për lyerjen e fasadës, sistemimin e lulishteve dhe disiplinimin e hapësirave publike.

#RikualifikimiUrbaniShëtitoresRepublika

#BashkiaPatos

Eventet

<maj 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
24252627282930
1234
5
e premte, maj 5, 2017
67
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ