Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Zgjerimi i sipërfaqeve të serave

Kategorite

Filtro:

Zgjerimi i sipërfaqeve të serave

Njësinë Administrative Zharrëz falë investimeve të Bashkisë Patos në infrastrukturën bujqësore dhe kontributit të fermerëve është bërë i mundur zgjerimi i sipërfaqeve të serave për kultivimin e frutave dhe perimeve.​


Eventet

<maj 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
24252627282930
1234
5
e premte, maj 5, 2017
67
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ