Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Eventet

​​​

 • 25

  dhjetor - 

  2016

  25

  dhjetor

  2165

  Gëzuar Krishtlindjet

  Në këtë ditë hyjnore Kryebashkiakja Balilaj, deputetja Znj.Antoneta Dhima shoqëruar nga Kryetari, Sekretari i Këshillit Bashkiak dhe administrata në a
     Me shume

 • 14

  mars - 

  2017

  14

  mars

  2020

 • 1

  qershor - 

  2017

  1

  qershor

  2166

  1Qershori po afron!

  Ditën e enjte ora 09:00 në sheshin qendror të qytetit Drejtoria e Arsimit-Kulturës-Sportit, Bashkia Patos në bashkëpunim me Qendrën Kulturore të F
     Me shume

 • 4

  korrik - 

  2018

  6

  korrik

  2018

  Youth Summer Municipality Tour

  Youth Summer Municipality Tour (4 – 6 Korrik 2018) Learn , explore and enjoy Albania towards EU Integration Një mundësi e shkëlqyer për të rinjtë ng
     Me shume

​​​​

Eventet

<korrik 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2526272829301
23
4
e mërkurë, korrik 4, 2018
5
e enjte, korrik 5, 2018
6
e premte, korrik 6, 2018
78
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti


Buletini Informativ