Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Shiko Event

​​​

25

dhjetor - 

2016

00:00

25

dhjetor

2165

23:59

Gëzuar Krishtlindjet

Kisha Ortodokse

Në këtë ditë hyjnore Kryebashkiakja Balilaj, deputetja Znj.Antoneta Dhima shoqëruar nga Kryetari, Sekretari i Këshillit Bashkiak dhe administrata në ambjentet e Kishës Ortodokse uruan besimtarët e krishterë për Krishtlindje të gëzuara. "Festa e zemra të gëzuara, ardhshin të bardha e të mbara festat në çdo shtëpi", të bashkëqytetarëve të mi ka qenë urimi i Kryebashkiakes Balilaj në këtë ditë të begatë për qytetarët e Bashkisë Patos.

​​

Eventet

<korrik 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2526272829301
23
4
e mërkurë, korrik 4, 2018
5
e enjte, korrik 5, 2018
6
e premte, korrik 6, 2018
78
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti


Buletini Informativ