Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Shiko Event

​​​

5

maj - 

2017

00:00

5

maj

2018

23:59

Dita e Dëshmorëve

Bashkia Patos

Pranë lapidarit të “11 Dëshmorëve” është zhvilluar sot ceremonia në kujtim të 5 Majit, Ditës së Dëshmorëve. Krerë të Bashkisë Patos, deputete e zonës, drejtues të organizatave, përfaqësues të familjeve të dëshmorëve, veteran , nxënës dhe mësues kanë bërë homazhe dhe kanë vendosur buqeta me lule, në kujtim të atyre që dhanë jeten në luftën kundër pushtuesve. Kryetare e Bashkisë znj. Rajmonda Balilaj, në fjalën e rastit ka shprehur mirënjohje për të gjithë ata që dhanë jetën në mbrojtje të Atdheut. #LavdiDëshmorëveTëAtdheut #BashkiaPatos

​​

Eventet

<korrik 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2526272829301
23
4
e mërkurë, korrik 4, 2018
5
e enjte, korrik 5, 2018
6
e premte, korrik 6, 2018
78
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti


Buletini Informativ