Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Shiko Event

​​​

1

qershor - 

2017

00:00

1

qershor

2166

23:59

1Qershori po afron!

Sheshi qendror i Qytetit

Ditën e enjte ora 09:00 në sheshin qendror të qytetit Drejtoria e Arsimit-Kulturës-Sportit, Bashkia Patos në bashkëpunim me Qendrën Kulturore të Fëmijëve, kopshtet dhe shkollat e qytetit do të organizojnë koncertin festiv "Gëzuar 1 Qershorin!". Të dashur fëmijë ejani të festojmë së bashku! #1Qershoripoafron

​​

Eventet

<qershor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
28293031
1
e premte, qershor 1, 2018
23
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
23
4
e mërkurë, korrik 4, 2018
5
e enjte, korrik 5, 2018
6
e premte, korrik 6, 2018
78

Se shpejti


Buletini Informativ