Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Shiko Event

​​​

4

korrik - 

2018

08:00

6

korrik

2018

16:00

Youth Summer Municipality Tour

Bashkitë Vlorë, Himarë, Fier, Patos e Roskovec

Youth Summer Municipality Tour (4 – 6 Korrik 2018) Learn , explore and enjoy Albania towards EU Integration Një mundësi e shkëlqyer për të rinjtë nga mosha 17- 25 vjeç nga Bashkitë Vlorë, Himarë, Fier, Patos e Roskovec, që dëshirojnë të mësojnë më shumë mbi hapet e integrimit të Shqiperisë në BE, mbi mundësitë që ofron BE për të rinjtë. Shkëmbime eksperiencash, informim dhe agëtim mes të rinjve nga qytete të ndryshme. Bëhu pjesë e një eksperience të veçantë. Ndiq Linkun: https://docs.google.com/forms/d/1yGX5VTrnbnFQf4tAym15sy6ikzAU1rYohal3AhVsnss/viewform?edit_requested=true Aplikimet mbyllen më datë 27 Qershor.

​​

Eventet

<shtator 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ