Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Shiko Event

​​​

4

korrik - 

2018

08:00

6

korrik

2018

16:00

Youth Summer Municipality Tour

Bashkitë Vlorë, Himarë, Fier, Patos e Roskovec

Youth Summer Municipality Tour (4 – 6 Korrik 2018) Learn , explore and enjoy Albania towards EU Integration Një mundësi e shkëlqyer për të rinjtë nga mosha 17- 25 vjeç nga Bashkitë Vlorë, Himarë, Fier, Patos e Roskovec, që dëshirojnë të mësojnë më shumë mbi hapet e integrimit të Shqiperisë në BE, mbi mundësitë që ofron BE për të rinjtë. Shkëmbime eksperiencash, informim dhe agëtim mes të rinjve nga qytete të ndryshme. Bëhu pjesë e një eksperience të veçantë. Ndiq Linkun: https://docs.google.com/forms/d/1yGX5VTrnbnFQf4tAym15sy6ikzAU1rYohal3AhVsnss/viewform?edit_requested=true Aplikimet mbyllen më datë 27 Qershor.

​​

Eventet

<korrik 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2526272829301
23
4
e mërkurë, korrik 4, 2018
5
e enjte, korrik 5, 2018
6
e premte, korrik 6, 2018
78
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti


Buletini Informativ